Od27,50€
Camping Ezcaba
- Prevádzkové hodiny: 03.03 - 31.10 - momentálne v prevádzke
- Adresa: Ctra NA.-121A pasando Oricain Eusa, 31194 EUSA (EZCABARTE), Španielsko - Zobraziť na mape
- Oblasť: PyrenejeSeverna Španija
Hodnotenia
Hodnotenia podrobne
- Pokoj3.7
- Potraviny / Obchody2.2
- Celková čistota3.4
- Čistota sanitárnych zariadení3.2
- Stav prenajatého ubytovania2.0
- Priateľskosť2.2
- Infraštruktúra2.7
- Aktivity na voľný čas2.3
- Umiestnenie3.0
- Hodnota za peniaze2.4
- Sanitárne zariadenia3.1
Aktivity odporúčané hosťami
Kultúra
(1 Hosť)Motocykel
(1 Hosť)Vyhliadková jazda
(1 Hosť)Pokojné prechádzky
(1 Hosť)Hosťami hodnotené ako „Vhodné pre“
Rodiny s deťmi do 12 rokov
Rodiny s deťmi do 6 rokov
Seniori
Pariky
Hostia so stanmi
Rodiny s deťmi do 18 rokov
Mládežnícke skupiny
Popis
Referenčná cena
Hlavná sezóna 27,50 €*
*Dvaja dospelí, karavána, auto, elektrina a miestne dane za noc
Prevádzkové hodiny
03. marzo - 31. ottobre
Vlastnosti
Vybavenie
- Internetový terminál
- K dispozícii je palivové drevo
- Oblasť na táborák
- Práčky
- Servis na obytné autá
- Stoly a lavice
- Sušičky bielizne
- Výmena plynovej fľaše
Na parkovisku
- Elektrické prípojky
- Vodné spojenie na mieste na kempovanie
- Chemická likvidácia na mieste na kempovanie
- Oheň povolený na mieste na kempovanie
- TV pripojenie na mieste na kempovanie
Domáce zvieratá
- Psom vstup povolený v prenajatom ubytovaní
- Sprchy pre psov
Rodina a deti
- Detská šatňa
- Ihrisko
- Vnútorné herné zariadenia
- Zoologická záhrada
Plávanie a wellness
- Vonkajší bazén
Možnosti trávenia voľného času
- Jazdenie na koni(7 km)
- Požičovňa bicyklov
- Stolný tenis
Cestovné a stravovanie
- Chlieb predávaný na mieste
- Denný bar
- Potraviny
- Reštaurácia
- Zariadenia na varenie
Prístupnosť
- Rampy pre invalidné vozíky
- Univerzálne dostupné sanitárne zariadenia
- Väčšina chodníkov je vydláždená
Prenájom ubytovania
- Bungalovy
- Dovolenkové apartmány
- Kabíny
- Prenájom karavanov
- Prenájom stanov
Poloha

Pokyny
7 KM PAMPLONA CENTER, STEERING FRANCE IRUN KM 7 Longitude W 01 37 24 Latitua N 42 51 25 Length 1.62359 Latitude 42.85712
Adresa
Ctra NA.-121A pasando Oricain Eusa31194 EUSA (EZCABARTE)
Španielsko
Súradnice GPS
Lat 42.8575, Long -1.62305
Získajte pokynyKontakt
Camping Ezcaba
Zavolajte alebo faxujte
Často kladené otázky
Sú v kempingu Camping Ezcaba povoleni psi?
Kemping Camping Ezcaba bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o tom, či sú v kempingu povolení psi, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz
Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Navarra, ktoré povoľujú psov
Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Navarra, ktoré povoľujú psov
Kedy má kemping Camping Ezcaba otvorené?
Camping Ezcaba je otvorený od 3. marzo do 31. ottobre. Zobraziť podrobnosti o kempingu
Je kemping Camping Ezcaba vhodný pre rodiny?
Hostia hodnotia Camping Ezcaba ako obzvlášť vhodný pre rodiny s deťmi do 6 a 12 rokov. Pre voľnočasové aktivity ponúka kemping Camping Ezcaba veľa možností, ako napríklad Ihrisko, Jazdenie na koni, Vonkajší bazén a mnoho ďalšieho. V prípade nepriaznivého počasia môžeš využiť vnútorné herné priestory.
Zobraziť všetky možnosti rekreácie
Zobraziť všetky možnosti rekreácie
Ako hostia a ostatní kamperi hodnotia Camping Ezcaba?
Kamperi hodnotia Camping Ezcaba známkou 3 z 5.
Podľa svojich hostí je Camping Ezcaba obzvlášť vhodný pre: Rodiny s deťmi do 12 rokov a Rodiny s deťmi do 6 rokov
Podľa svojich hostí je Camping Ezcaba ideálny pre: Jazda na horských bicykloch a Cyklistika
Prečítať si všetky recenzie kamperov
Podľa svojich hostí je Camping Ezcaba obzvlášť vhodný pre: Rodiny s deťmi do 12 rokov a Rodiny s deťmi do 6 rokov
Podľa svojich hostí je Camping Ezcaba ideálny pre: Jazda na horských bicykloch a Cyklistika
Prečítať si všetky recenzie kamperov
Sú v blízkosti kempingu Camping Ezcaba nejaké obchody?
Obchod s potravinami je priamo v kempingu. Kemping Camping Ezcaba navyše ponúka donášku čerstvého pečiva priamo v areáli. Zistiť viac o lokalite
Ako ďaleko od kempingu Camping Ezcaba je najbližšie mesto?
Kemping Camping Ezcaba bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o vzdialenosti, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz
Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Navarra
Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Navarra
Aké možnosti stravovania ponúka Camping Ezcaba?
O jedlo je dobre postarané, pretože reštaurácia je priamo v areáli. Okrem toho je rýchle občerstvenie k dispozícii priamo v areáli.
Vďaka donáške čerstvého pečiva priamo v areáli môžeš začať deň úplne v pokoji.
Pre vlastné stravovanie je obchod s potravinami priamo v areáli ako aj zariadenia na varenie v areáli.
Celkovo hostia hodnotia stravovanie v areáli známkou 2.2 z 5.
Mimochodom, plynové fľaše si môžeš vymeniť priamo v areáli. A tí, ktorí si chcú požičať stôl oder lavice, tak môžu urobiť priamo na mieste.
Zobraziť podrobne všetky možnosti
Vďaka donáške čerstvého pečiva priamo v areáli môžeš začať deň úplne v pokoji.
Pre vlastné stravovanie je obchod s potravinami priamo v areáli ako aj zariadenia na varenie v areáli.
Celkovo hostia hodnotia stravovanie v areáli známkou 2.2 z 5.
Mimochodom, plynové fľaše si môžeš vymeniť priamo v areáli. A tí, ktorí si chcú požičať stôl oder lavice, tak môžu urobiť priamo na mieste.
Zobraziť podrobne všetky možnosti
Je v kempingu Camping Ezcaba k dispozícii Wi-Fi alebo internet?
Kemping Camping Ezcaba bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o Wi-Fi, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz
Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Navarra, ktoré ponúkajú Wi-Fi
Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Navarra, ktoré ponúkajú Wi-Fi
Je kemping Camping Ezcaba bezbariérový?
Väčšina ciest v kempingu Camping Ezcaba je spevnená. Pre vozíčkarov sú k dispozícii rampy. Sociálne zariadenia sú bezbariérové. Zobraziť všetky vlastnosti kempingu
Koľko kempingových miest má Camping Ezcaba?
Kemping Camping Ezcaba bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o miestach pre turistov. Odoslať poptávku teraz
Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Navarra
Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Navarra
Aký veľký je kemping Camping Ezcaba?
Kemping Camping Ezcaba bohužiaľ zatiaľ neposkytol žiadne informácie o veľkosti, ale informácie si môžeš vyžiadať priamo od kempingu. Odoslať poptávku teraz
Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Navarra
Hľadať ďalšie kempingy v oblasti Navarra
Koľko stojí pobyt v kempingu Camping Ezcaba?
Prenocovanie v kempingu Camping Ezcaba stojí od 27,50 €, ale ceny sa líšia v závislosti od zvoleného obdobia, hostí atď. Na camping.info môžeš poslať nezáväznú poptávku do kempingu Camping Ezcaba a zistiť tak aktuálne ceny a dostupnosť. Odoslať poptávku teraz
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe





