De la53,10€
Camping Solitudo 3*
- Ore de operare: 01.04 - 19.10 - în prezent în exploatare
- Adresa: Vatroslava Lisinskog 60, 20000 Dubrovnik, Croaţia - Arată pe hartă
- Regiune: MostarAdriaMittelmeer
- Site-ul web: www.valamarcamping.com
Evaluări
Evaluări în detaliu
- Liniște3.0
- Alimente / Magazine2.3
- Curățenia în general3.1
- Curățenia grupurilor sanitare3.2
- Starea locului de cazare închiriat2.0
- Amabilitate3.5
- Infrastructură3.0
- Activități de agrement3.0
- Locație3.6
- Raport calitate-preț2.1
- Grupuri sanitare3.2
Activități recomandate de oaspeți
Plimbări lejere
(8 Oaspeți)Alimente / Băuturi
(5 Oaspeți)Relaxant
(5 Oaspeți)Drumeții
(3 Oaspeți)Petreceri
(2 Oaspeți)Surfing
(2 Oaspeți)Ciclism
(1 Oaspete)Scufundări
(1 Oaspete)Evaluat de oaspeți drept „Potrivit pentru”
Cupluri
Persoane în vârstă
Oaspeți cu corturi
Familii cu copii sub 18 ani
Oaspeți cu câini
Grupuri de tineri
Familii cu copii sub 12 ani
Familii cu copii sub 6 ani
Descriere
Profil
Discover the only campsite for a memorable holiday in Dubrovnik! Camping Solitudo offers a unique camping experience in Dubrovnik. The campsite is located on the quiet green peninsula of Babin kuk, just a 10-minute-ride from the historic centre of Dubrovnik …
- Categoria camping:
- Dimensiunea site-ului: 6 ha (Condițiile solului: Iarbă)
- Numărul total de terenuri: 414
- Numărul de locuri turistice: 414 (Din care parcele: 414)
- Locuri pentru caravane în fața porților: 0
- Locuri de escală în fața porților și pentru rulote: Nu este disponibil
Pret de referinta
Sezon de vârf 81,10 EUR*
Extrasezon 53,10 EUR*
*Doi adulți, caravană, mașină, electricitate și taxe locale pe noapte
Ore de operare
01. Aprilie - 19. Octombrie
Proprietăți
Facilități
- Cabine de spălat individuale(36)
- Mașini de spălat
- Salon
- Terminal de internet
- Uscătoare de rufe
- Wi-Fi
- Este permis grătarul cu cărbuni
- Lemn de foc disponibil
- Punct de service pentru rulote
- Uscătorie
- Zona centrală pentru foc de tabără
La locul de parcare
- Cabluri electrice
- Conectare la rețeaua de apă pe parcela de campare
- Spațiu separat pentru grupurile de tineri
- Umbră pe parcelele de campare(Pe jumătate umbră)
- Conectare la cablu TV pe parcela de campare
- Conectare la rețeaua de gaz pe parcela de campare
Animale de companie
- Dușuri pentru câini
- Este permis accesul câinilor în extrasezon
- Este permis accesul câinilor în sezonul de vârf
- Locație de înot pentru câini
- Parc pentru câini
Familie și copii
- Cameră de schimbat bebeluși
- Loc de joacă
- Loc de joacă acoperit
- Program de divertisment pentru copii
- Zoo cu acces la animale
Înot și wellness
- Piscină în aer liber(0,3 km)
- Înot în ape deschise(0,2 km, Mare)
- Izvoare termale
- Piscină acoperită
- Saună
- Tobogan cu apă
Oportunități de petrecere a timpului liber
- Minigolf(1 km)
- Navigație(1 km)
- Pescuit
- Tenis(1 km)
- Tenis de masă(0,3 km)
- Volei
- Windsurfing(1 km)
- Închiriere de biciclete
- Echitație
- Golf
- Locație pentru scufundări
- Rampă de lansare
- Schi fond
- Teleschi
- Închiriere de bărci
Tarife și catering
- Alimentară
- Bar cu gustări(0,1 km)
- Pâine vândută în locație
- Restaurant(0,1 km)
Accesibilitate
- Acces neîngrădit la apă
- Grupuri sanitare accesibile pentru oricine
Cazare de închiriat
- Vile
- Apartamente de vacanță
- Corturi de închiriere
- Închirieri rulote
Tip vacanta
- Camping de iarnă
- Camping permanent
- Loc mic de campare
- Nudism
Locație

- Mare: În locație
- in munti: Nu
- Înălțime (peste nivelul mării): 10 m
- Următoarea localitate: În locație
- Următorul oraș/sat: 5 km
- Gară sau stație de autobuz: 0,5 km
Adresa
Vatroslava Lisinskog 6020000 Dubrovnik
Croaţia
Coordonate GPS
Lat 42.66203, Long 18.07034
Primire indicațiiContact
Camping Solitudo 3*
Sunați sau trimiteți fax
Întrebări frecvente
Cât de departe este Camping Solitudo 3* de mare?
Camping Solitudo 3* este situat direct la mare. Află mai multe despre locație
Sunt permiși câinii în campingul Camping Solitudo 3*?
Câinii sunt permiși în sezonul de vârf și în extrasezon. Oaspeții evaluează Camping Solitudo 3* ca fiind „potrivit pentru oaspeții cu câini” cu 2.8 din 5. Citește acum recenziile în detaliu
Când este deschis Camping Solitudo 3*?
Camping Solitudo 3* este deschis de la 1. Aprilie până la 19. Octombrie. Arată detaliile campingului
Este Camping Solitudo 3* potrivit pentru familii?
Pentru activități de petrecere a timpului liber, campingul Camping Solitudo 3* oferă multe posibilități, cum ar fi Loc de joacă, Piscină în aer liber, Program de divertisment pentru copii și multe altele. În caz de vreme rea, poți folosi spațiile de joacă acoperite.
Vezi toate oportunitățile de recreere
Vezi toate oportunitățile de recreere
Cum evaluează oaspeții și alți campiști Camping Solitudo 3*?
Campiștii evaluează Camping Solitudo 3* cu 2.9 din 5.
Conform oaspeților săi, Camping Solitudo 3* este ideal pentru: Vizitarea obiectivelor turistice și Cultură
Citește toate recenziile campiștilor
Conform oaspeților săi, Camping Solitudo 3* este ideal pentru: Vizitarea obiectivelor turistice și Cultură
Citește toate recenziile campiștilor
Există posibilități de cumpărături în apropiere de Camping Solitudo 3*?
Există un magazin alimentar direct în camping. În plus, Camping Solitudo 3* oferă serviciu de livrare pâine proaspătă direct în camping. Cea mai apropiată localitate se află la 5 km distanță, cel mai apropiat oraș se află la 0 km distanță. Află mai multe despre locație
Cât de departe este cea mai apropiată localitate sau cel mai apropiat oraș de Camping Solitudo 3*?
Cea mai apropiată localitate se află la 5 km distanță, cel mai apropiat oraș se află la 0 km distanță. Poți ajunge la o stație de autobuz sau de tren în 0.5 km. Află mai multe despre locație
Ce opțiuni de luat masa oferă Camping Solitudo 3*?
Partea culinară este asigurată, deoarece există un restaurant la o distanță de 0.1 km. De asemenea, există și un snack bar la o distanță de 0.1 km.
Cu serviciul de livrare pâine proaspătă direct în camping, poți începe ziua relaxat.
Pentru auto-gospodărire, există un magazin alimentar direct în camping.
În general, oaspeții evaluează oferta culinară din camping cu 2.3 din 5.
Vezi toate opțiunile în detaliu
Cu serviciul de livrare pâine proaspătă direct în camping, poți începe ziua relaxat.
Pentru auto-gospodărire, există un magazin alimentar direct în camping.
În general, oaspeții evaluează oferta culinară din camping cu 2.3 din 5.
Vezi toate opțiunile în detaliu
Există wi-fi sau internet în campingul Camping Solitudo 3*?
Campingul Camping Solitudo 3* oferă Wi-Fi. Aceasta este gratuit. În Signaling, există un terminal de internet în camping.
Este Camping Solitudo 3* accesibil persoanelor cu dizabilități?
Grupurile sanitare sunt accesibile persoanelor cu dizabilități. Nimic nu stă în calea distracției la scăldat, deoarece accesul la apă este accesibil persoanelor cu dizabilități. Vezi toate dotările campingului
Câte parcele are Camping Solitudo 3*?
Camping Solitudo 3* are 414 parcele pentru turiști și 0 parcele pentru campiști permanenți.
Vezi acum toate informațiile despre camping
Vezi acum toate informațiile despre camping
Cât de mare este Camping Solitudo 3*?
Camping Solitudo 3* are o suprafață de 6 hectare. Starea terenului este: Iarbă
Vezi acum toate informațiile despre camping
Vezi acum toate informațiile despre camping
Cât costă o ședere la Camping Solitudo 3*?
O noapte de cazare la Camping Solitudo 3* costă 53,10 EUR - 81,10 EUR, dar prețurile variază în funcție de perioada aleasă, numărul de oaspeți etc. Pe camping.info poți trimite o cerere fără obligații către Camping Solitudo 3* pentru a afla prețurile actuale și disponibilitatea. Trimite cererea acum
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe


