Od27,00€
Campingplatz die Bantu´s
- Godziny pracy: 01.01 - 31.12 - obecnie w eksploatacji
- Adres: Waldstraße 26, 26903 Surwold, Niemcy - Pokaż na mapie
- Region: OstfrieslandEmsland
Oceny
Oceny w szczegółach
- Spokój4.8
- Jedzenie / sklepy4.7
- Ogólna czystość4.9
- Czystość urządzeń sanitarnych4.8
- Stan wynajmowanego zakwaterowania5.0
- Przyjazność4.8
- Infrastruktura4.7
- Zajęcia rekreacyjne4.9
- Lokalizacja4.6
- Wartość w stosunku do ceny4.8
- Urządzenia sanitarne4.7
Zajęcia polecane przez gości
Wspinaczka
(18 Goście)Pływanie
(11 Goście)Kolarstwo górskie
(3 Goście)Zwiedzanie
(3 Goście)Narciarstwo biegowe
(2 Goście)Rybołówstwo
(2 Goście)Jazda konna
(2 Goście)Imprezy
(2 Goście)Ocenione przez gości jako „Odpowiedni dla”
Goście z psami
Rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia
Rodziny z dziećmi poniżej 6 roku życia
Goście z namiotami
Pary
Seniorzy
Grupy młodzieży
Rodziny z dziećmi poniżej 18 roku życia
Opis
Profil
Nie ma jeszcze opisu.
- Kategoria kempingu:
- Całkowita liczba boisk: 100
- Liczba stanowisk turystycznych: 60
- Stanowiska dla kamperów przed bramami: 0
- Stanowiska postojowe przed bramami również dla przyczep kempingowych: Niedostępne
Cena referencyjna
Sezon szczytowy 27,00 €*
Poza sezonem 27,00 €*
*Dwie osoby dorosłe, przyczepa kempingowa, samochód, prąd i podatki lokalne za noc.
Godziny pracy
01. styczeń - 31. grudzień
Nieruchomości
Udogodnienia
Na miejscu parkingowym
Zwierzęta
Rodzina i dzieci
Pływanie i odnowa biologiczna
Możliwości spędzania wolnego czasu
Ceny i catering
Dostępność
Wynajem mieszkań
Typ wakacji
Lokalizacja

- Następne miasto: 10 km
- Następne miasto/wieś: 1 km
- Dworzec kolejowy lub autobusowy: 1 km
- Zjazd z autostrady: 20 km
Adres
Waldstraße 2626903 Surwold
Niemcy
Współrzędne GPS
Lat 52.96817, Long 7.51782
Uzyskaj wskazówki, jak to zrobić.Kontakt
Campingplatz die Bantu´s
Zadzwoń lub prześlij faks
Najczęściej zadawane pytania
Jak daleko od plaży znajduje się Campingplatz die Bantu´s?
Campingplatz die Bantu´s znajduje się 4 km od plaży. Dowiedz się więcej o lokalizacji
Czy na kempingu Campingplatz die Bantu´s dozwolone są psy?
Psy są akceptowane w sezonie wysokim i niskim. Psy są również akceptowane w obiektach na wynajem. Goście oceniają Campingplatz die Bantu´s jako „odpowiedni dla gości z psami” na 4.9 z 5. Przeczytaj teraz szczegółowe opinie
Kiedy Campingplatz die Bantu´s jest otwarty?
Campingplatz die Bantu´s jest otwarty od 1. styczeń do 31. grudzień. Pokaż szczegóły kempingu
Czy Campingplatz die Bantu´s jest przyjazny dla rodzin?
Goście oceniają Campingplatz die Bantu´s jako szczególnie odpowiedni dla rodzin z dziećmi poniżej 6, 12 i 18 lat. Kemping Campingplatz die Bantu´s oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, takich jak Plac zabaw, Basen zewnętrzny, Zjeżdżalnia wodna, Mini zoo, Mini golf, Tenis stołowy i wiele innych. W przypadku złej pogody można skorzystać z krytych sal zabaw dla dzieci.
Zobacz wszystkie możliwości rekreacji
Zobacz wszystkie możliwości rekreacji
Jak goście i inni kamperowicze oceniają Campingplatz die Bantu´s?
Kamperowicze oceniają Campingplatz die Bantu´s na 4.8 z 5. To sprawia, że Campingplatz die Bantu´s jest jednym z najwyżej ocenianych kempingów w regionie Dolna Saksonia.
Goście szczególnie dobrze oceniają następujące zalety: Stan wynajmowanego zakwaterowania, Ogólna czystość, Zajęcia rekreacyjne
Według gości Campingplatz die Bantu´s jest szczególnie odpowiedni dla: Goście z psami i Rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia
Według gości Campingplatz die Bantu´s jest idealny dla: Odprężenie i Jazda na rowerze
Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów
Goście szczególnie dobrze oceniają następujące zalety: Stan wynajmowanego zakwaterowania, Ogólna czystość, Zajęcia rekreacyjne
Według gości Campingplatz die Bantu´s jest szczególnie odpowiedni dla: Goście z psami i Rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia
Według gości Campingplatz die Bantu´s jest idealny dla: Odprężenie i Jazda na rowerze
Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów
Czy w pobliżu kempingu Campingplatz die Bantu´s są sklepy?
Sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na kempingu. Jest otwarte od 1. styczeń do 31. grudzień. Dodatkowo Campingplatz die Bantu´s oferuje dostawę świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu. Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 1 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 10 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji
Jak daleko od Campingplatz die Bantu´s znajduje się najbliższe miasteczko lub miasto?
Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 1 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 10 km. Do przystanku autobusowego lub kolejowego dotrzesz w 1 km. Najbliższy zjazd z autostrady znajduje się w odległości 20 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji
Jakie opcje gastronomiczne oferuje Campingplatz die Bantu´s?
O jedzenie nie musisz się martwić, ponieważ restauracja znajduje się w odległości 0.3 km. Ponadto bezpośrednio na miejscu znajduje się bar z przekąskami.
Dzięki usłudze dostawy świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu możesz rozpocząć dzień bez stresu.
Dla osób z własnym wyżywieniem sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na miejscu (otwarte od 1. styczeń do 31. grudzień) jak również zaplecze kuchenne na terenie obiektu. Prawdziwi miłośnicy grillowania mogą nawet rozpalić grill węglowy.
Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 4.7 z 5.
Przy okazji, butle gazowe można wymienić bezpośrednio na miejscu. A ci, którzy chcą wypożyczyć stół lub ławki, mogą to zrobić na miejscu.
Zobacz szczegółowo wszystkie opcje
Dzięki usłudze dostawy świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu możesz rozpocząć dzień bez stresu.
Dla osób z własnym wyżywieniem sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na miejscu (otwarte od 1. styczeń do 31. grudzień) jak również zaplecze kuchenne na terenie obiektu. Prawdziwi miłośnicy grillowania mogą nawet rozpalić grill węglowy.
Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 4.7 z 5.
Przy okazji, butle gazowe można wymienić bezpośrednio na miejscu. A ci, którzy chcą wypożyczyć stół lub ławki, mogą to zrobić na miejscu.
Zobacz szczegółowo wszystkie opcje
Czy na kempingu Campingplatz die Bantu´s jest wi-fi lub dostęp do internetu?
Kemping Campingplatz die Bantu´s oferuje wi-fi. To usługa bezpłatna. Ponadto na miejscu znajduje się terminal internetowy.
Czy Campingplatz die Bantu´s jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?
Większość ścieżek na kempingu Campingplatz die Bantu´s jest utwardzona. Węzły sanitarne są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zobacz wszystkie udogodnienia kempingu
Ile miejsc postojowych ma Campingplatz die Bantu´s?
Campingplatz die Bantu´s ma 60 miejsc dla turystów i 40 miejsc dla stałych kamperowiczów.
Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu
Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu
Jak duży jest kemping Campingplatz die Bantu´s?
Niestety, kemping Campingplatz die Bantu´s nie podał jeszcze informacji o wielkości, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na miejscu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów w regionie Dolna Saksonia
Szukaj innych kempingów w regionie Dolna Saksonia
Ile kosztuje pobyt na kempingu Campingplatz die Bantu´s?
Nocleg na kempingu Campingplatz die Bantu´s kosztuje od 27,00 €, ale ceny różnią się w zależności od wybranego okresu, liczby gości itp. Na camping.info możesz wysłać niezobowiązujące zapytanie do Campingplatz die Bantu´s, aby poznać aktualne ceny i dostępność. Wyślij zapytanie teraz
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
