Fra19,30€
Camping de La Croix Saint Martin
- Driftstider: 02.04 - 02.10 - for tiden i drift
- Adresse: allée du camping Avenue des Graviers 99, 03200 Abrest / Vichy, Frankrike - Vis på kart
- Region: Allier
Vurderinger
Vurderinger i detalj
- Stillhet4.2
- Mat / butikker3.0
- Generell renslighet4.0
- Renslighet på sanitærfasiliteter3.0
- Vennlighet4.2
- Infrastruktur3.8
- Fritidsaktiviteter3.7
- Beliggenhet4.0
- Verdi for pengene4.4
- Sanitærfasiliteter3.3
Aktiviteter anbefalt av gjester
Svømming
(1 Gjest)Vurdert av gjester som «Passer for»
Gjester med telt
Gjester med hunder
Pensjonister
Par
Familier med barn under 12
Familier med barn under 6
Familier med barn under 18
Ungdomsgrupper
Beskrivelse
Profil
Camping familial, calme et reposant. 90 emplacements spacieux dans un parc arboré de 3 hectares, en bordure de la rivière Allier, Situé aux portes de Vichy et à deux pas de la Montagne Boubonnaise. Terrain équipé pour l'accueil des campings …
- Campingplasskategori:
- Størrelsen på nettstedet: 2,7 ha (Grunnforhold: Gress)
- Totalt antall plasser: 89
- Bobilplasser foran portene: Ikke tilgjengelig
- Stoppeplasser foran portene også for campingvogner: Ikke tilgjengelig
Referansepris
Høysesong 19,30 €*
*To voksne, campingvogn, bil, strøm og lokale avgifter pr. natt
Driftstider
02. april - 02. oktober
Egenskaper
Fasiliteter
- Tørketromler
- Vaskemaskiner
- Wi-Fi(Ukjent pris)
Ved parkeringsplassen
- Elektrisk tilkobling
- Skygge på oppstillingsplasser(Halvskygget)
- Tillatt med bil på oppstillingsplass
- Bilfrie oppstillingsplasser
- Separat område for ungdomsgrupper
Kjæledyr
- Tillatt med hunder under høysesong
- Tillatt med hunder under lavsesong
Familie og barn
- Stellerom
Svømming og velvære
- Utendørs svømmebasseng
Fritidsmuligheter
- Bordtennis
Pris og catering
- Snackbar
tilgjengelighet
- Universelt utformede sanitærfasiliteter
Utleieboliger
- Bungalower
- Leie campingvogner
- Ferieleiligheter
- Utleietelt
Ferietype
- Minicampingplass
- Nudisme
- Permanent camping
- Vintercamping
Beliggenhet

- Elv: På stedet
- Neste by: 1,5 km
- Neste by/landsby: 1,5 km
- Tog- eller busstasjon: 1 km
Adresse
allée du camping Avenue des Graviers 9903200 Abrest / Vichy
Frankrike
GPS-koordinater
Lat 46.1072, Long 3.4366
Få veibeskrivelseKontakt
Camping de La Croix Saint Martin
Ring eller faks
Ofte stilte spørsmål
Hvor langt fra elven ligger Camping de La Croix Saint Martin?
Camping de La Croix Saint Martin ligger rett ved elven. Les mer om beliggenheten
Er hunder tillatt på campingplassen Camping de La Croix Saint Martin?
Hunder er tillatt i høysisongen og lavsesongen. Ghester vurderer Camping de La Croix Saint Martin som "egnet for gjester med hund" med 5 av 5. Les detaljerte vurderinger nå
Når er Camping de La Croix Saint Martin åpen?
Camping de La Croix Saint Martin er åpen fra 2. april til 2. oktober. Vis detaljer om campingplassen
Er Camping de La Croix Saint Martin familievennlig?
Gjester vurderer Camping de La Croix Saint Martin som spesielt egnet for familier med barn under 6 og 12 år. For fritidsaktiviteter tilbyr campingplassen Camping de La Croix Saint Martin mange muligheter, som Utendørs svømmebasseng og mye mer.
Vis alle fritidsaktiviteter
Vis alle fritidsaktiviteter
Hvordan vurderer gjester og andre campere Camping de La Croix Saint Martin?
Campere vurderer Camping de La Croix Saint Martin til 3.9 av 5.
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Verdi for pengene, Stillhet, Vennlighet
Ifølge gjestene er Camping de La Croix Saint Martin spesielt egnet for: Gjester med telt og Pensjonister
Ifølge gjestene er Camping de La Croix Saint Martin ideell for: Motorsykkel og Avslapning
Les alle campervurderinger
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Verdi for pengene, Stillhet, Vennlighet
Ifølge gjestene er Camping de La Croix Saint Martin spesielt egnet for: Gjester med telt og Pensjonister
Ifølge gjestene er Camping de La Croix Saint Martin ideell for: Motorsykkel og Avslapning
Les alle campervurderinger
Finnes det shoppingmuligheter i nærheten av Camping de La Croix Saint Martin?
Beklager, campingplassen Camping de La Croix Saint Martin har foreløpig ikke oppgitt noen detaljer om shoppingmuligheter, men du kan forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Auvergne-Rhône-Alpes med shoppingmuligheter
Søk etter andre campingplasser i Auvergne-Rhône-Alpes med shoppingmuligheter
Hvor langt er det til nærmeste tettsted eller by fra Camping de La Croix Saint Martin?
Nærmeste tettsted ligger 1.5 km unna, den nærmeste byen ligger 1.5 km unna. Du kan nå en buss- eller togstasjon på 1 km. Les mer om beliggenheten
Hvilke spisemuligheter tilbyr Camping de La Croix Saint Martin?
Det finnes en snackbar direkte på plassen.
Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 3 av 5.
Vis alle alternativer i detalj
Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 3 av 5.
Vis alle alternativer i detalj
Finnes det wi-fi eller internett på campingplassen Camping de La Croix Saint Martin?
Campingplassen Camping de La Croix Saint Martin tilbyr wi-fi.
Er Camping de La Croix Saint Martin tilrettelagt for funksjonshemmede?
Sanitæranleggene er tilrettelagt for funksjonshemmede. Vis alle campingplassens fasiliteter
Hvor mange plasser har Camping de La Croix Saint Martin?
Dessverre har campingplassen Camping de La Croix Saint Martin foreløpig ikke oppgitt informasjon om turistplasser. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Auvergne-Rhône-Alpes
Søk etter andre campingplasser i Auvergne-Rhône-Alpes
Hvor stor er Camping de La Croix Saint Martin?
Camping de La Croix Saint Martin har en størrelse på 2,7 hektar. Bakkeunderlaget er: Gress
Vis all informasjon om campingplassen nå
Vis all informasjon om campingplassen nå
Hvor mye koster det å bo på Camping de La Croix Saint Martin?
En overnatting på Camping de La Croix Saint Martin koster fra 19,30 €, men prisene varierer avhengig av valgt periode, gjester, osv. På camping.info kan du sende en uforpliktende forespørsel til Camping de La Croix Saint Martin for å finne ut gjeldende priser og tilgjengelighet. Send forespørsel nå
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe


