Fra19,00€
Camping Bullerby
- Driftstider: 01.01 - 31.12 - for tiden i drift
- Adresse: Elbuferstraße 35, 21522 Bullendorf /Hohnstorf, Tyskland - Vis på kart
- Region: Lüneburger HeideElbe elvelandskap
Vurderinger
Vurderinger i detalj
- Stillhet1.0
- Mat / butikker1.0
- Generell renslighet1.0
- Renslighet på sanitærfasiliteter4.0
- Vennlighet3.0
- Infrastruktur2.0
- Fritidsaktiviteter2.0
- Beliggenhet2.0
- Verdi for pengene2.0
- Sanitærfasiliteter1.0
Aktiviteter anbefalt av gjester
Beskrivelse
Profil
Ganzjährig geöffnet, bietet der Campingplatz auf mehr als 4 Hektar wunderschöne Stellplätze auf naturbelassenem Gelände. Hier herrscht eine ruhige, familienfreundliche Atmosphäre. Der Platz ist ideal zum Zelten für Gruppen mit genügend Platz für Veranstaltungen von Campingclubs. Gute Sanitäreanlagen. 5 km …
- Campingplasskategori:
- Størrelsen på nettstedet: 4 ha
- Totalt antall plasser: 120
- Antall turistplasser: 80 (Hvorav pakker: 10)
Referansepris
Høysesong 19,00 €*
Lavsesong 19,00 €*
*To voksne, campingvogn, bil, strøm og lokale avgifter pr. natt
Driftstider
01. январь - 31. декабрь
Egenskaper
Fasiliteter
- Individuelle vaskerom(3)
- Tømmestasjoner for bobil
- Vaskemaskiner
Ved parkeringsplassen
- Elektrisk tilkobling
- Separat område for ungdomsgrupper
Kjæledyr
- Tillatt med hunder under høysesong
- Tillatt med hunder under lavsesong
Familie og barn
- Lekeplass
Svømming og velvære
- Utendørs svømmebasseng(5 km)
- Varme kilder(20 km)
Fritidsmuligheter
- Bordtennis
- Golf(7 km)
- Tennis(2 km)
Pris og catering
- Matbutikk(2 km)
- Restaurant(0,5 km)
Utleieboliger
- Bungalower
- Ferieleiligheter
- Leie campingvogner
- Utleietelt
Ferietype
- Permanent camping
- Vintercamping
Beliggenhet

Veibeskrivelse
Von Lauenburg in Richtung Lüneburg über die Elbe und dann links in Richtung Bleckede bis Bullendorf am Orts ende,befindet sich der Campingplatz. Von Lüneburg die B209 in Richtung Lauenburg bis Hohnstorf,die nächste links in Richtung Bleckede.
- Elv: 1,2 km
- I fjellet: Ingen
- Neste by: 5 km
- Neste by/landsby: 1,5 km
- Tog- eller busstasjon: På stedet
Adresse
Elbuferstraße 3521522 Bullendorf /Hohnstorf
Tyskland
GPS-koordinater
Lat 53.34729, Long 10.57281
Få veibeskrivelseKontakt
Camping Bullerby
Ring eller faks
Ofte stilte spørsmål
Hvor langt fra elven ligger Camping Bullerby?
Camping Bullerby ligger 1.2 km fra elven. Les mer om beliggenheten
Er hunder tillatt på campingplassen Camping Bullerby?
Hunder er tillatt i høysisongen og lavsesongen.
Når er Camping Bullerby åpen?
Camping Bullerby er åpen fra 1. январь til 31. декабрь. Vis detaljer om campingplassen
Er Camping Bullerby familievennlig?
For fritidsaktiviteter tilbyr campingplassen Camping Bullerby mange muligheter, som Lekeplass, Utendørs svømmebasseng og mye mer.
Vis alle fritidsaktiviteter
Vis alle fritidsaktiviteter
Hvordan vurderer gjester og andre campere Camping Bullerby?
Campere vurderer Camping Bullerby til 1 av 5.
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Renslighet på sanitærfasiliteter
Ifølge gjestene er Camping Bullerby ideell for: Fisking og Svømming
Les alle campervurderinger
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Renslighet på sanitærfasiliteter
Ifølge gjestene er Camping Bullerby ideell for: Fisking og Svømming
Les alle campervurderinger
Finnes det shoppingmuligheter i nærheten av Camping Bullerby?
Det finnes en matbutikk 2 km unna. Nærmeste tettsted ligger 1.5 km unna, den nærmeste byen ligger 5 km unna. Les mer om beliggenheten
Hvor langt er det til nærmeste tettsted eller by fra Camping Bullerby?
Nærmeste tettsted ligger 1.5 km unna, den nærmeste byen ligger 5 km unna. Det finnes een buss- eller togstasjon direkte på stedet. Les mer om beliggenheten
Hvilke spisemuligheter tilbyr Camping Bullerby?
Det er godt sørget for mat, for det finnes en restaurant 0.5 km unna.
For selvforpleining finnes det en matbutikk 2 km unna.
Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 1 av 5.
Vis alle alternativer i detalj
For selvforpleining finnes det en matbutikk 2 km unna.
Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 1 av 5.
Vis alle alternativer i detalj
Finnes det wi-fi eller internett på campingplassen Camping Bullerby?
Dessverre har campingplassen Camping Bullerby foreløpig ikke oppgitt informasjon om wi-fi, men du kan forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen som tilbyr wi-fi
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen som tilbyr wi-fi
Er Camping Bullerby tilrettelagt for funksjonshemmede?
Dessverre har campingplassen Camping Bullerby foreløpig ikke oppgitt informasjon om tilgjengelighet, men du kan også spørre etter informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen
Hvor mange plasser har Camping Bullerby?
Camping Bullerby har 80 plasser for turister og 40 plasser for fastboende campere.
Vis all informasjon om campingplassen nå
Vis all informasjon om campingplassen nå
Hvor stor er Camping Bullerby?
Hvor mye koster det å bo på Camping Bullerby?
En overnatting på Camping Bullerby koster fra 19,00 €, men prisene varierer avhengig av valgt periode, gjester, osv. På camping.info kan du sende en uforpliktende forespørsel til Camping Bullerby for å finne ut gjeldende priser og tilgjengelighet. Send forespørsel nå
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
