Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen image 1

Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen


Fanclub logo

Mijn FANCLUB-voordelen ter plaatse

Laat bij aankomst gewoon je FANCLUB-pas zien en geniet van deze voordelen!

  • Fallback
    Honden mogen gratis kamperen
    in de periode van 1-11-2026 tot 31-12-2026
  • Fallback
    10% korting
    in het restaurant, één keer per jaar inwisselbaar 2026

Beoordelingen

Beoordelingen in detail

  • Rust
    4.6

  • Eten / Winkels
    4.4

  • Gemiddelde hygiëne
    4.7

  • Hygiëne van sanitaire voorzieningen
    4.7

  • Toestand van huuraccommodatie
    4.7

  • Vriendelijkheid
    4.6

  • Infrastructuur
    4.4

  • Vrijetijdsbestedingen
    4.5

  • Locatie
    4.7

  • Prijs-kwaliteitverhouding
    4.4

  • Sanitaire voorzieningen
    4.5

Wat gasten schrijven

user image placeholder
user image
user image placeholder

Er zijn nog 315 reviews van kampeerders.

Toon alle reviews

Activiteiten aanbevolen door gasten

CyclingFietsen (256 Gasten)
KayakKajakvaren (252 Gasten)
RelaxingOntspannen (189 Gasten)

Hiking
Hiken
(180 Gasten)
Wellness
Spa
(116 Gasten)
Fishing
Vissen
(46 Gasten)
Culture
Cultuur
(28 Gasten)
Sightseeing
Bezienswaardigheden
(25 Gasten)
Swimming
Zwemmen
(24 Gasten)
Culinary
Eten/Drinken
(20 Gasten)
Strolling
Wandelen
(20 Gasten)

Beoordeeld door gasten als "Geschikt voor"

4.8
Stellen
4.7
Seniorbewoners
4.6
Gasten met tenten
4.6
Gasten met honden
4.2
Families met kinderen onder de 12
4.2
Families met kinderen onder de 18
4.1
Families met kinderen onder de 6
3.7
Jongerengroepen

Beschrijving

Profiel

In the heart of the Spreewald, nestled across several idyllic meadows and surrounded by tall trees, you'll find 80 spacious pitches for motorhomes, caravans, or tents. Each pitch is equipped with electricity, water, and wastewater connections for a relaxing holiday. …The center of the spa town Burg im Spreewald is just a few minutes away. Our location, directly on a side arm of the River Spree with its own boat dock, offers wonderful opportunities for excursions by punt or paddle boat. The excellently developed network of cycling paths invites you to take adventurous tours. Our site, newly established in 2009, is still something of an insider tip in the Spreewald.
  • Camping categorie:
  • Grootte van de site: 3,4 ha (Bodemcondities: Gras)
  • Totaal aantal kampeerplaatsen: 80
  • Aantal toeristische plaatsen: 80 (Van welke pakketten: 80)
  • Camperplaatsen voor de poorten: 2
  • Tussenstopplaatsen voor de poort ook voor caravans: Verkrijgbaar
Wijziging voorstellen

Referentieprijs

Hoogseizoen € 44,50*
Laagseizoen € 40,45*
*Twee volwassenen, caravan, auto, elektriciteit en toeristenbelasting per nacht

Openingsdata

01. maart - 31. december

Eigendommen

Faciliteiten

  • Brandhout beschikbaar
  • Gemeenschappelijk kampvuur
  • Huurbaden(1)
  • Individuele wascabines(2)
  • Inwisselpunt voor gasflessen
  • Kluisjes
  • Servicepunt voor campers
  • Steenkoolbarbecue toegestaan
  • Tafels en bankjes
  • Wasdrogers
  • Wasmachines
  • Wi-Fi
  • Internetterminal

Op de kampeerplaats

  • Aparte plek voor jongerengroepen
  • Auto toegestaan op kampeerplek
  • Chemisch afvoerpunt op de kampeerplaats
  • Elektriciteit
  • Schaduw op de kampeerplekken(Gemiddelde schaduw)
  • Wateraansluiting op de kampeerplaats
  • Autovrij
  • Gasaansluiting op het veld
  • Kampvuur toegestaan op grasveld
  • TV-aansluiting op de kampeerplaats

Huisdieren

  • Honden toegestaan tijdens hoogseizoen
  • Honden toegestaan tijdens laagseizoen
  • Hondendouches
  • Hondenpark
  • Hondenzwemgebied
  • Honden toegestaan in verhuuraccommodatie

Familie & Kinderen

  • Baby verschoonruimte
  • Speeltuin
  • Animatieprogramma
  • Dierenboerderij
  • Overdekte speelfaciliteiten

Zwemmen & Welzijn

  • Buitenzwembad(2 km)
  • Overdekt zwembad(2 km)
  • Sauna
  • Warmwaterbronnen(2 km)
  • Waterglijbaan(15 km)
  • Wildzwemmen(Rivier)
  • Zandstrand

Vrijetijdsmogelijkheden

  • Bootverhuur
  • Duikplek(12 km)
  • Fietsverhuur(1 km)
  • Paardrijden(1 km)
  • Tafeltennis
  • Vissen
  • Windsurfen(15 km)
  • Zeilen(15 km)
  • Golfen
  • Langlaufen
  • Minigolf
  • Scheepshelling
  • Skilift
  • Tennis
  • Volleybal

Tarief & Catering

  • Broodverkoop op de camping
  • Kookfaciliteiten
  • Restaurant(01.04.-31.10.)
  • Snackbar(1,5 km)
  • Supermarkt(1 km)

Toegankelijkheid

  • Barrièrevrije sanitaire voorzieningen
  • De meeste paden zijn verhard.
  • Rolstoelhellingen

Verhuur accommodaties

  • Chalets
  • Bungalows
  • Vakantieappartementen
  • Verhuur caravans
  • Verhuur tenten

Type vakantie

  • Kamperen in de winter
  • Minicamping
  • Nudisme
  • Permanente bewoning

Locatie

map
4.5

Routebeschrijving

Motorway A15, exit Vetschau/Burg, drive through the town of Vetschau, always heading toward Burg. In the village of Suschow, drive through at 30 km/h. Continue toward the village of Müschen. About 800 meters after leaving the village, on the left-hand …side, you'll see the entrance to the campground and guesthouse "Zum Plon." The reception is in the second building.
  • Meer: 8 km
  • Rivier: Op locatie
  • In de bergen: Nee
  • Hoogte (boven het zeeniveau): 54 m
  • Volgende stad: 15 km
  • Naar de volgende vallei: 1 km
  • Trein- of busstation: 1 km
  • Uitrit: 8 km

Adres

Vetschauer Str. 1a
03096 Burg/Spreewald
Duitsland
GPS-coördinaten
Lat 51.82538, Long 14.13768
Routebeschrijving
Wijziging voorstellen

Contact

Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen

call or fax
Bel of fax

Veel gestelde vragen

Welke voordelen van de camping.info FANCLUB biedt Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen aan?

Als lid van de camping.info FANCLUB profiteer je op Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen van deze exclusieve FANCLUB-voordelen:
  • Honden mogen gratis kamperen - in de periode van 1-11-2026 tot 31-12-2026
  • 10% korting - in het restaurant, één keer per jaar inwisselbaar 2026
Zo werkt het: Zodra je op de camping aankomt, hoef je alleen maar je FANCLUB-lidmaatschapskaart in je camping.info-app te laten zien en je kunt meteen van deze voordelen genieten.

Ben je nog geen lid van de FANCLUB?
Profiteer van exclusieve kortingen en extraatjes bij Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen en bij meer dan 1100 andere campings en kampeerplaatsen in heel Europa!

Word nu lid en profiteer van de voordelen
Lees meer over de FANCLUB van camping.info

Hoe ver is Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen van de rivier?

Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen ligt direct aan de rivier. Kom meer te weten over de locatie

Zijn honden op camping Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen toegestaan?

Honden zijn toegestaan in het hoog- en laagseizoen. Honden zijn niet toegestaan in de huuraccommodaties. Gasten beoordelen Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen wat betreft „geschikt voor gasten met honden“ met een 4.6 uit 5 punten. Lees nu de details van de beoordelingen

Wanneer is Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen geopend?

Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen is open van 1. maart tot 31. december. Toon details van de camping

Ist Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen gezinsvriendelijk?

Gasten beoordelen Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen als bijzonder geschikt voor gezinnen met kinderen onder de 6, 12 en 18. Camping Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen biedt veel recreatiemogelijkheden, zoals Speeltuin, Paardrijden, Buitenzwembad, Waterglijbaan en nog veel meer. Bij slecht weer kan je in het overdekte zwembad (2 km weg).

Bekijk alle recreatiemogelijkheden

Hoe beoordelen de gasten en de andere kampeerders Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen?

Kampeerders waarderen Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen met een 4.5 uit 5. Hiermee is Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen één van de best beoordeelde campings in de regio Spreewald.

Gasten beoordelen de volgende kenmerken als bijzonder goed: Gemiddelde hygiëne, Hygiëne van sanitaire voorzieningen, Toestand van huuraccommodatie

Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen is volgens de gasten zeer geschikt voor: Stellen en Seniorbewoners

Volgens de gasten is Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen ideaal voor: Fietsen en Kajakvaren

Lees de beoordelingen van alle kampeerders

Zijn er winkels in de omgeving van Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen?

Er is een supermarkt op 1 km afstand. Daarnaast biedt Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen een broodjesservice op de camping. De dichtstbijzijnde plaats bevindt zich op 1 km afstand, de dichtstbijzijnde stad bevindt zich op 15 km afstand. Kom meer te weten over de locatie

Hoe ver ligt Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen van de dichtstbijzijnde plaats?

De dichtstbijzijnde plaats bevindt zich op 1 km afstand, de dichtstbijzijnde stad bevindt zich op 15 km afstand. Je vindt een OV-halte op 1 km afstand. De dichtstbijzijnde snelwegafrit ligt op 8 km afstand. Kom meer te weten over de locatie

Welke eet- en drinkmogelijkheden biedt Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen?

Het eten is goed geregeld, want er is een restaurant op de camping. Het is van 1. april tot 31. oktober open. Daarnaast is er op afstand van 1.5 km nog een snackbar.

Met de broodjesservice meteen op de camping begin je ontspannen aan de dag.

Voor wie zelf kookt, is er een supermarkt op een afstand van 1 km net als kookgelegenheid op de camping. Echte bbq-fans mogen zelfs de houtskoolbarbecue aansteken.

In totaal waarderen de gasten de horeca op de camping met een 4.4 uit 5 punten.

Gasflessen kunnen overigens direct ter plaatse omgewisseld worden. En wie een tafel of banken wil lenen, kan dat ook ter plekke doen.

Bekijk alle mogelijkheden in detail

Is er WIFI of internet op Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen?

Op camping Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen is WIFI beschikbaar. Dit is gratis.

Is Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen drempelvrij?

De meeste paden op camping Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen zijn verhard. Voor rolstoelgebruikers zijn hellingen beschikbaar. De toiletgebouwen zijn drempelvrij. Bekijk alle campingeigenschappen

Hoeveel kampeerplaatsen heeft Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen?

Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen heeft 80 staanplaatsen voor toeristen en 0 staanplaatsen voor permanente kampeerders. Voor de slagboom zijn parkeerplaatsen voor campers en voor caravans.

Bekijk nu alle campinginformatie

Hoe groot is Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen?

Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen heeft een oppervlakte van 3,4 hectare. Grondconditie is: Gras

Bekijk nu alle campinginformatie

Hoeveel kost een verblijf op Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen?

Een overnachting op Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen kost € 40,45 - € 44,50, maar de prijzen variëren afhankelijk van de gekozen periode, gasten, etc. Op camping.info kunt u een vrijblijvende aanvraag sturen naar Kneipp-und ErlebnisCamping an den Spreewaldfließen voor actuele prijzen en beschikbaarheid. Stuur nu een aanvraag