Od17,20€
Camping Le Pont du Hable
- Radno vrijeme: 15.04 - 15.10 - trenutno u pogonu
- Adresa: 14450 Grandcamp-Masy, Francuska - Prikaži na karti
- Regija: CalvadosAtlantikSjeverna Francuska
Ocjene
Ocjene detaljno
- Smirenost4.0
- Hrana / Trgovine4.0
- Infrastruktura4.0
- Aktivnosti za slobodno vrijeme4.0
- Lokacija4.0
- Vrijednost za novac4.0
- Sanitarni čvorovi4.0
Gosti su ocijenili kao "Prikladno za"
Parovi
Obitelji s djecom mlađom od 12 godina
Obitelji s djecom mlađom od 18 godina
Obitelji s djecom mlađom od 6 godina
Stariji građani
Skupine mladih
Opis
Referentna cijena
Špica sezone 17,20 €*
*Dvoje odraslih, karavan, automobil, električna energija i lokalni porez za jednu noć
Radno vrijeme
15. abril - 15. octubre
Svojstva
Objekti
- Individualne kabine za pranje(5)
- Perilice za rublje
- Wi-Fi(Cijena nepoznata)
- Internetski terminal
- Sušilica za rublje
Na parking mjestu
- Električni priključci
- Odvojen prostor za skupine mladih
Kućni ljubimci
- Psi su dozvoljeni u špici sezone
- Psi su dozvoljeni van sezone
Obitelj i djeca
- Igralište
- Program zabave djece
- Soba za presvlačenje djece
Plivanje i wellness
- Sauna
- Topla proljeća
- Zatvoreni bazen
Mogućnosti za slobodno vrijeme
- Jedrenje(1 km)
- Jedrenje na dasci(1 km)
- Stolni tenis
- Tenis(0,8 km)
- Unajmljivanje bicikla(1 km)
- Golf
- Mini golf
Cijene i ugostiteljstvo
- Dućan(1 km)
- Restoran(1 km)
- Zalogajnica(1 km)
Pristupačnost
- Univerzalno dostupni sanitarni čvorovi
Iznajmljivanje smještaja
- Najam šatora
- Apartmani za praznike
- Bungalovi
- Najam karavana
Vrsta odmora
- Mini mjesto za kampiranje
- Nudizam
- Trajno kampiranje
- Zimsko kampiranje
Lokacija

Kontakt
Camping Le Pont du Hable
Nazovite ili faksirajte
Često postavljana pitanja
Jesu li psi dopušteni u kampu Camping Le Pont du Hable?
Psi su dopušteni u visokoj i niskoj sezoni.
Kada je Camping Le Pont du Hable otvoren?
Camping Le Pont du Hable je otvoren od 15. abril do 15. octubre. Prikaži detalje kampa
Je li Camping Le Pont du Hable prikladan za obitelji?
Gosti ocjenjuju Camping Le Pont du Hable kao posebno prikladan za obitelji s djecom mlađom od 6, 12 i 18 godina. Za slobodno vrijeme kamp Camping Le Pont du Hable nudi brojne mogućnosti, kao što su Igralište i još mnogo toga.
Prikaži sve mogućnosti rekreacije
Prikaži sve mogućnosti rekreacije
Kako gosti i drugi kampisti ocjenjuju Camping Le Pont du Hable?
Kampisti ocjenjuju Camping Le Pont du Hable s 4 od 5.
Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Smirenost, Hrana / Trgovine, Infrastruktura
Prema mišljenju gostiju, Camping Le Pont du Hable je posebno prikladan za: Parovi i Obitelji s djecom mlađom od 12 godina
Pročitaj sve recenzije kampista
Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Smirenost, Hrana / Trgovine, Infrastruktura
Prema mišljenju gostiju, Camping Le Pont du Hable je posebno prikladan za: Parovi i Obitelji s djecom mlađom od 12 godina
Pročitaj sve recenzije kampista
Postoje li trgovine u blizini kampa Camping Le Pont du Hable?
Trgovina prehrambenih proizvoda udaljena je 1 km. Saznaj više o lokaciji
Koliko je udaljen najbliži grad od kampa Camping Le Pont du Hable?
Nažalost, kamp Camping Le Pont du Hable još nije naveo informacije o udaljenosti, no informacije možeš zatražiti izravno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Normandija
Pretraži druge kampove u Normandija
Kakvu ugostiteljsku ponudu nudi Camping Le Pont du Hable?
Za hranu je dobro pobrinuto jer se restoran nalazi na udaljenosti od 1 km. Osim toga, na udaljenosti od 1 km nalazi se i zalogajnica.
Za samostalnu opskrbu dostupna je trgovina prehrambenih proizvoda na udaljenosti od 1 km.
Općenito, gosti ocjenjuju ponudu hrane i pića u kampu s 4 od 5.
Detaljno prikaži sve opcije
Za samostalnu opskrbu dostupna je trgovina prehrambenih proizvoda na udaljenosti od 1 km.
Općenito, gosti ocjenjuju ponudu hrane i pića u kampu s 4 od 5.
Detaljno prikaži sve opcije
Postoji li Wi-Fi ili internet u kampu Camping Le Pont du Hable?
Kamp Camping Le Pont du Hable nudi Wi-Fi.
Je li Camping Le Pont du Hable pristupačan osobama s invaliditetom?
Sanitarni čvorovi nisu pristupačni osobama s invaliditetom. Prikaži sve karakteristike kampa
Koliko parcela ima Camping Le Pont du Hable?
Nažalost, kamp Camping Le Pont du Hable još nije pružio informacije o parcelama za turiste. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Normandija
Pretraži druge kampove u Normandija
Koliko je velik Camping Le Pont du Hable?
Koliko košta boravak u kampu Camping Le Pont du Hable?
Noćenje u kampu Camping Le Pont du Hable košta od 17,20 €, no cijene variraju ovisno o odabranom razdoblju, gostima itd. Na camping.info možeš poslati neobvezujući upit kampu Camping Le Pont du Hable i saznati trenutne cijene i raspoloživost. Pošalji upit sada
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
