Od19,00€
Camping Hohes Rad
- Radno vrijeme: 01.01 - 31.12 - trenutno u pogonu
- Adresa: Hohes Rad 1, 34519 Diemelsee-Heringhausen, Njemačka - Prikaži na karti
- Regija: Teutoburska šumaHessen SjeverSauerland
Ocjene
Ocjene detaljno
- Smirenost4.7
- Hrana / Trgovine2.4
- Ukupna čistoća4.4
- Čistoća sanitarnih čvorova4.2
- Stanje smještaja za iznajmljivanje2.8
- Ljubaznost3.5
- Infrastruktura3.5
- Aktivnosti za slobodno vrijeme4.0
- Lokacija4.5
- Vrijednost za novac3.9
- Sanitarni čvorovi3.4
Aktivnosti koje preporučuju gosti
Opuštanje
(10 Gosti)Pecanje
(7 Gosti)Kajakarenje
(5 Gosti)Jedrenje
(3 Gosti)Vožnja mountain bicikla
(2 Gosti)Surfanje
(2 Gosti)Penjanje
(1 Gost)Motorni čamac
(1 Gost)Gosti su ocijenili kao "Prikladno za"
Parovi
Stariji građani
Gosti sa psima
Obitelji s djecom mlađom od 6 godina
Obitelji s djecom mlađom od 12 godina
Gosti sa šatorima
Obitelji s djecom mlađom od 18 godina
Skupine mladih
Opis
Referentna cijena
Špica sezone 19,00 €*
Van sezone 19,00 €*
*Dvoje odraslih, karavan, automobil, električna energija i lokalni porez za jednu noć
Radno vrijeme
01. siječanj - 31. prosinac
Svojstva
Objekti
- Mjesto za održavanje kamp prikolice
- Wi-Fi(Plaćeno)
Na parking mjestu
- Električni priključci
Kućni ljubimci
- Psi su dozvoljeni u špici sezone
- Psi su dozvoljeni van sezone
Obitelj i djeca
- Igralište
Plivanje i wellness
- Plivanje na otvorenom(0,03 km, Jezero)
- Zatvoreni bazen(1,5 km)
- Vanjski bazen
Cijene i ugostiteljstvo
- Dućan(6 km)
- Kruh koji se prodaje na mjestu
- Zalogajnica(1,5 km)
Iznajmljivanje smještaja
- Apartmani za praznike
- Bungalovi
- Najam karavana
- Najam šatora
Vrsta odmora
- Zimsko kampiranje
- Nudizam
Lokacija

- Sljedeće mjesto/selo: 1,5 km
Adresa
Hohes Rad 134519 Diemelsee-Heringhausen
Njemačka
GPS koordinate
Lat 51.36462, Long 8.71693
Dobijte uputeKontakt
Camping Hohes Rad
Nazovite ili faksirajte
Često postavljana pitanja
Jesu li psi dopušteni u kampu Camping Hohes Rad?
Psi su dopušteni u visokoj i niskoj sezoni. Gosti ocjenjuju Camping Hohes Rad kao „prikladan za goste s psima” s 4.1 od 5. Detaljno pročitaj recenzije sada
Kada je Camping Hohes Rad otvoren?
Camping Hohes Rad je otvoren od 1. siječanj do 31. prosinac. Prikaži detalje kampa
Je li Camping Hohes Rad prikladan za obitelji?
Za slobodno vrijeme kamp Camping Hohes Rad nudi brojne mogućnosti, kao što su Igralište i još mnogo toga. U slučaju lošeg vremena možeš koristiti unutarnji bazen (udaljeno 1.5 km).
Prikaži sve mogućnosti rekreacije
Prikaži sve mogućnosti rekreacije
Kako gosti i drugi kampisti ocjenjuju Camping Hohes Rad?
Kampisti ocjenjuju Camping Hohes Rad s 3.6 od 5.
Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Smirenost, Lokacija, Ukupna čistoća
Prema mišljenju gostiju, Camping Hohes Rad je posebno prikladan za: Parovi i Stariji građani
Prema mišljenju gostiju, Camping Hohes Rad je idealan za: Hodanje i Plivanje
Pročitaj sve recenzije kampista
Gosti posebno dobro ocjenjuju sljedeće karakteristike: Smirenost, Lokacija, Ukupna čistoća
Prema mišljenju gostiju, Camping Hohes Rad je posebno prikladan za: Parovi i Stariji građani
Prema mišljenju gostiju, Camping Hohes Rad je idealan za: Hodanje i Plivanje
Pročitaj sve recenzije kampista
Postoje li trgovine u blizini kampa Camping Hohes Rad?
Trgovina prehrambenih proizvoda udaljena je 6 km. Osim toga, Camping Hohes Rad nudi uslugu dostave svježeg kruha izravno u kampu. Najbliži gradić udaljen je 1.5 km. Saznaj više o lokaciji
Koliko je udaljen najbliži grad od kampa Camping Hohes Rad?
Najbliži gradić udaljen je 1.5 km. Saznaj više o lokaciji
Kakvu ugostiteljsku ponudu nudi Camping Hohes Rad?
Zalogajnica je udaljena 1.5 km.
Uz uslugu dostave svježeg kruha izravno u kampu možeš opušteno započeti dan.
Za samostalnu opskrbu dostupna je trgovina prehrambenih proizvoda na udaljenosti od 6 km.
Općenito, gosti ocjenjuju ponudu hrane i pića u kampu s 2.4 od 5.
Detaljno prikaži sve opcije
Uz uslugu dostave svježeg kruha izravno u kampu možeš opušteno započeti dan.
Za samostalnu opskrbu dostupna je trgovina prehrambenih proizvoda na udaljenosti od 6 km.
Općenito, gosti ocjenjuju ponudu hrane i pića u kampu s 2.4 od 5.
Detaljno prikaži sve opcije
Postoji li Wi-Fi ili internet u kampu Camping Hohes Rad?
Kamp Camping Hohes Rad nudi Wi-Fi. Ovo se naplaćuje.
Je li Camping Hohes Rad pristupačan osobama s invaliditetom?
Nažalost, kamp Camping Hohes Rad još nije pružio informacije o pristupačnosti, no informacije možeš zatražiti izravno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Hessen
Pretraži druge kampove u Hessen
Koliko parcela ima Camping Hohes Rad?
Nažalost, kamp Camping Hohes Rad još nije pružio informacije o parcelama za turiste. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Hessen
Pretraži druge kampove u Hessen
Koliko je velik Camping Hohes Rad?
Nažalost, kamp Camping Hohes Rad još nije pružio informacije o veličini, no informacije možeš zatražiti izravno od kampa. Pošalji upit sada
Pretraži druge kampove u Hessen
Pretraži druge kampove u Hessen
Koliko košta boravak u kampu Camping Hohes Rad?
Noćenje u kampu Camping Hohes Rad košta od 19,00 €, no cijene variraju ovisno o odabranom razdoblju, gostima itd. Na camping.info možeš poslati neobvezujući upit kampu Camping Hohes Rad i saznati trenutne cijene i raspoloživost. Pošalji upit sada
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
