Camping Stöðvarfjörður image 1

Camping Stöðvarfjörður


Hodnocení

Popis

Profil

Zatím žádný popis

Navrhněte změnu

Vlastnosti

Jízdné a stravování

  • Restaurace

Lokalita

map

Adresa

Hafnargata 12
755 Stöðvarfjörður
Island
GPS souřadnice
Lat 65.26981, Long -13.98645
Získat směrové instrukce
Navrhněte změnu

Kontakt

Camping Stöðvarfjörður

call or fax
Volejte nebo faxujte

Často kladené otázky

Jsou v kempu Camping Stöðvarfjörður povoleni psi?

Kemp Camping Stöðvarfjörður bohužel zatím neposkytl žádné informace o tom, zda jsou v kempu povoleni psi, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Východní Island, které povolují psy

Kdy má kemp Camping Stöðvarfjörður otevřeno?

Kemp Camping Stöðvarfjörður bohužel zatím neposkytl žádné informace o své otevírací době, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Východní Island s volnými místy

Je kemp Camping Stöðvarfjörður vhodný pro rodiny?

Kemp Camping Stöðvarfjörður bohužel zatím neposkytl žádné informace o možnostech rekreace pro děti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy vhodné pro rodiny v oblasti Východní Island

Jak hosté a ostatní kampeři hodnotí Camping Stöðvarfjörður?

Jsou v blízkosti kempu Camping Stöðvarfjörður nějaké obchody?

Je nám líto, ale kemp Camping Stöðvarfjörður zatím neposkytl žádné podrobnosti o možnostech nakupování, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Východní Island s možnostmi nákupu

Jak daleko od kempu Camping Stöðvarfjörður je nejbližší město?

Kemp Camping Stöðvarfjörður bohužel zatím neposkytl žádné informace o vzdálenosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Východní Island

Jaké možnosti stravování Camping Stöðvarfjörður nabízí?

O jídlo je dobře postaráno, protože restaurace je přímo v areálu.

Zobrazit podrobně všechny možnosti

Je v kempu Camping Stöðvarfjörður k dispozici Wi-Fi nebo internet?

Kemp Camping Stöðvarfjörður bohužel zatím neposkytl žádné informace o Wi-Fi, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Východní Island, které nabízejí Wi-Fi

Je kemp Camping Stöðvarfjörður bezbariérový?

Kemp Camping Stöðvarfjörður bohužel zatím neposkytl žádné informace o bezbariérovosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Východní Island

Kolik kempovacích míst má Camping Stöðvarfjörður?

Kemp Camping Stöðvarfjörður bohužel zatím neposkytl žádné informace o místech pro turisty. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Východní Island

Jak velký je kemp Camping Stöðvarfjörður?

Kemp Camping Stöðvarfjörður bohužel zatím neposkytl žádné informace o velikosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Východní Island

Kolik stojí pobyt v kempu Camping Stöðvarfjörður?

Kemp Camping Stöðvarfjörður bohužel zatím neposkytl žádné informace o cenách, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Východní Island